english lang   česky lang2   français    deutsch
nadpis
   úvod
      prostředí
      ubytování
      termíny
   doprava
      vlastním vozem
      letecky
      zapůjčení vozu
   aktivity
      rybolov
      cyklistika
      turistika
      po moři motorovou lodí
      sběr lesních plodů
      koupání
      myslivost
      vodáctví
      mořský kajak
      relaxační pobyt
      návštěvy rašelinišť
      běžky
      brusle
      sněžný skútr
      program pro děti
   mapy
      obecná - Švédsko
      letecká - Palänge
   kam se vypravit
      okolí Palänge
      Norrbotten
      Finsko
      Norsko
   koupi domu
      vlastní dům ve Švédsku
   kontakt
      kontakt
  

 

 

Přejete si vlastní domek ve Skandinávii ?

Líbí se Vám Skandinávie ? Nás nadchla. Nádherná příroda, fantastičtí lidé, prostředí, kde pravděpodobnost okradení je stejná, jako že jdete na ryby a nic nechytíte - tedy blížící se nule :-), prostředí, kde stále platí, že na dané slovo je možné spolehnout.

Jak jste se mohli přesvědčit v předchozích bodech, v naprosto výjimečné destinaci je pro českou klientelu možné koupit, užívat a třeba i pronajímat dům. Atraktivita Skandinávie přitom rok od roku stoupá a spíše sledujeme trend odklonu preferencí od horkých, „rušných“ a předražených jižních oblastí Evropy k oblasti klidné, klimaticky příznivé a tak trochu „zapomenutého“ Laponska.

Od roku 2006 jsme začali našim klientům nabízet i služby ke zprostředkování nákupu nemovitostí ve Skandinávii. Můžeme Vám tedy nejen pomoci s výběrem vhodné nemovitosti v atraktivním prostředí, ale také poradit s obvyklými procedurami, zařídit vypracování a překlady smluv, doprovod při výběru nemovitostí a posouzení nemovitosti samotné s ohledem na typ a řešení stavby, lokalitu a místní specifika.

Budete jistě velmi překvapeni, jak příznivé cenové relace nemovitostí švédský sever nabízí. Například v oblasti Norrbotten (rozlohou větší než celá ČR) pořídíte dům jistě výrazně (!) levněji a s vyšší úrovní komfortu, než kdybyste ho kupovali v ČR. Součástí domu je většinou sauna.

Rovněž náklady na provoz jsou příznivé. Nejběžnější příklad za všechny - porovnáte-li cenu elektřiny v českých korunách, pak ve Švédsku budete platit méně. Nejen absolutně, ale i po přepočtu na české koruny…


Detail Detail


Detail Detail

  nahoru