english lang   česky lang2   français    deutsch
nadpis
   úvod
      prostředí
      ubytování
      termíny
   doprava
      vlastním vozem
      letecky
      zapůjčení vozu
      trajekty
   aktivity
      rybolov
      cyklistika
      turistika
      po moři motorovou lodí
      sběr lesních plodů
      koupání
      myslivost
      vodáctví
      mořský kajak
      relaxační pobyt
      návštěvy rašelinišť
      běžky
      brusle
      sněžný skútr
      program pro děti
   mapy
      obecná - Švédsko
      letecká - Palänge
   kam se vypravit
      okolí Palänge
      Norrbotten
      Finsko
      Norsko
   program vip
      minihotel
   kurzy
      jazykové
   koupi domu
      vlastní dům ve Švédsku
   kontakt
      kontakt
  

 

 

Minihotel Paläng

program podle Vaší volby...
Chcete strávit svůj pobyt ve Švédsku v nejlepší kombinaci apartmánového a hotelového ubytování ? Nabízíme Vám hotelový standard plně vybaveného švédského domu vč. satelitu, DVD přehrávače, internetového připojení (kabel i wi-fi) a naprostý klid v přímořské typicky švédské vesničce. Nestane se tak, že byste byli rušeni např. hotelovou diskotékou nebo večírkem hotelových hostů.

Naše forma ubytování nabízí volbu stravování s plnou penzí nebo polopenzí, přítomnost českého animátora se znalostí místních poměrů, který Vám ochotně poradí nejen s programem a polohou nejhodnotnějších přírodních a kulturních zajímavostí. Jsme schopni zajistit zapůjčení našeho vozu, odvoz na letiště nebo dopravu do Vámi zvolených cílů našim devítimístným minibusem a přípravu programu dle Vašich představ.

Pro sportovně zaměřenou klientelu nabízíme možnost zapůjčení kol, mořského kajaku či možnosti stolního tenisu v objektu našeho areálu, průvodcovství pro rybáře a myslivce.

Pro firemní klientelu nebo klientelu z oblasti veřejného a kulturního sektoru zařídíme setkání s vybranými potenciálními partnery.

Pro zájemce o nákup nemovitostí ve Švédsku nabízíme organizaci prohlídky, posudky a zastoupení při jednání s majiteli i makléři.

Nabízíme konsekutivní tlumočení v jazycích angličtina, čeština, švédština, italština.

Ve všech ohledech (ubytování, stravování, doprava, průvodcovská činnost včetně organizace Vámi zvoleného programu, tlumočení...) Vám garantujeme nejnižší možné ceny v regionu (nocleh od 660 SEK/osoba/noc) se zachováním nadstandardního přístupu k Vašim potřebám. Nabízíme Vám naše desetileté zkušenosti se zaměřením na českou klientelu.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, prosím kontaktujte nás na náš e-mail, popř. telefonicky nebo prostřednicvím Skype. Rádi Vám navrhneme program dle Vašich zájmů, nabídneme konkrétní rozsah našich služeb a vypracujeme cenovou nabídku.

Kontakt:

ALCD laser a.s.
Övrevägen 4
Paläng
95204
Švédsko


e-mail: alcd.macha@gmail.com
telefon: 0046 (0)923 24 224
mobil: 0046 (0)730 390 641
skype: alcdsverige

 

  nahoru